Najczęściej kupowane

Informacje

Producenci

Nowe produkty

Promocje

Marki Jest 33 marek

na stronę
Pokazuje 1 - 24 z 33 produktów
 • Bajo

  Bajo to polska firma produkująca zabawki drewniane, założona w latach 90. w małej wsi Kamionna w Karpatach Wschodnich. Zabawki Bajo to naturalne surowce, wyjątkowy design, jakość i właściwości edukacyjne - dzięki temu podbiły rynki na całym świecie.

 • Brik

  Brik to polska marka produkująca klocki drewniane z litego drewna bukowego. Produkty Brik są ekologiczne, wykonane bez środków konserwujących, przy użyciu atestowanych farb, z bezsęcznego drewna pierwszej jakości. Marka ma w ofercie m.in. klocki edukacyjne, wspomagające naukę czytania i liczenia.

 • Crayon Rocks

  Crayon Rocks to amerykańska marka produkująca kredki-kamyki, rozwijające małą motorykę i umiejętność prawidłowego trzymania (wszystko dzięki wyjątkowemu, owalnemu kształtowi). Kredki Crayon Rocks są w 100% naturalne, wegańskie i ekologiczne (wykonano je z wosku soi), przepięknie napigmentowane i niezwykle wydajne.

 • Djeco

  Djeco to francuska firma założona w 1954 roku, specjalizująca się w zabawkach edukacyjnych i artystycznych. Inspirując się światem baśni, historią i francuskim designem stworzono zabawki o niepowtarzalnej kolorystyce i wzornictwie. 

 • Fat Brain Toys

  Fat Brain Toys to amerykańska marka zabawek kreatywnych, specjalizująca się w grach, klockach i zabawkach konstrukcyjnych o niesztampowych rozwiązaniach, wymagających główkowania, wyobraźni i pomysłowości. Fat Brain Toys jest laureatem wielu nagród, doceniających innowacyjność marki.

 • Funiversity

  Funivertisty to polska marka, mająca w swojej ofercie eksperymenty dla dzieci, zabawki edukacyjne i kreatywne, będące świetnym wprowadzeniem w fascynujący świat nauki. Zabawki Funiversity rozwijają ciekawość świata i są doskonałym połączeniem przyjemnego z pożytecznym.

 • Incastro

  Incastro to włoska marka klocków konstrukcyjnych, pozwalających budować skomplikowane, stabilne i soczyście kolorowe konstrukcje. Klocki są projektowane i produkowane we Włoszech, z bezpiecznego i w 100% odnawialnego tworzywa.

 • Jabadabado

  Jabadabado to szwedzka firma znana z kolorowych drewnianych zabawek, urodzinowych dekoracji, wysokich wież z kartonowych klocków (aż 125 cm!) i wspaniałej kolekcji instrumentów muzycznych dla dzieci. Zabawki Jabadabado wyróżniają się przepięknymi kolorami (dużo tu delikatnych pasteli) i doskonałą jakością.

 • Janod

  Janod to francuska marka, która od 1970 roku tworzy piękne, drewniane i bardzo charakterystyczne zabawki. Jakość, bezpieczeństwo, innowacyjność, francuski design - to hasła przyświecające marce Janod, wielokrotnie nagradzanej i znanej już w ponad 60 krajach na całym świecie.

 • Jasio

  Jasio to polska marka ekologicznych zabawek drewnianych ze wsi Łąkta Górna na Pogórzu Wiśnickim. Zabawki Jasio wytwarzane są z różnych rodzajów drewna (czereśnia, buk, orzech, mahoń, olcha) i pozostawione w stanie surowym, bez malowania i olejowania. Spełniają wszelkie normy UE.

 • Kidzy

  Kidzy to polska marka specjalizująca się w produkcji kart do zdjęć, ułatwiających tworzenie pięknych, oryginalnych i zabawnych fotografii z najważniejszymi momentami w życiu dziecka. Czarno-białe obrazki mogą także służyć jako karty kontrastowe stymulujące rozwój wzroku malucha.

 • Les Deglingos

  Les Deglingos to francuska marka specjalizująca się w produkcji przytulaków, maskotek i akcesoriów dla dzieci. Zabawki Les Deglingos są wyjątkowe - uszyte z różnych skrawków materiału, kolorowe, o różnych fakturach i wzorach. Miękkie zwierzaki do przytulania i... pokochania!

 • Les Jouets Libres

  Les Jouets Libres to francuska marka znana przede wszystkim z angażujących gier o pięknym wzornictwie, idealnych do zabrania w podróż. Ekologia, edukacja i odpowiedzialność - to najważniejsze wartości marki. Zabawki Les Jouets Libres powstają we Francji, z poszanowaniem środowiska, z naturalnych materiałów.

 • Little Dutch

  Little Dutch to rodzinna firma z Holandii produkująca drewniane i materiałowe zabawki w pięknych, pastelowych kolorach. Marka stawia na naturalne materiały, staranne wykonanie oraz niekrzykliwe, minimalistyczne wzornictwo. Ponadczasowość łącząca się z trendami - to hasło przewodnie Little Dutch.

 • Londji

  Londji to katalońska marka tworząca uwspółcześnione wersje tradycyjnych gier i zabawek, często już zapomnianych. Najważniejsze zasady Londji to wyobraźnia, dzielenie się oraz wspólna zabawa. Większość zabawek jest projektowana i produkowana w Hiszpanii.

 • Lullalove

  Lullalove to wielokrotnie nagradzana polska marka znana z designerskich produktów dla malutkich dzieci i ich mam, w tym bardzo popularnej kolekcji Lullalove Mr B. Wysoka jakość, wielofunkcyjność, naturalne materiały, polska produkcja - to najważniejsze zasady, którymi kieruje się ta marka.

 • Lupo

  Lupo to polska firma produkująca zabawki drewniane z historią sięgającą aż do czasów tuż po II wojnie światowej. Zabawki Lupo są połączeniem tradycyjnej, przekazywanej z pokolenia na pokolenie miłości do drewna z nowoczesnymi maszynami oraz dbałością o jakość i bezpieczeństwo.

 • Momencik

  Momencik to polska marka kart do zdjęć z pięknymi, baśniowymi ilustracjami autorstwa Anny Rudak. Karty, upamiętniające pierwsze miesiące i ważne wydarzenia z życia dziecka, umożliwiają stworzenie niezwykłego, pełnego wspomnień albumu.

 • Moulin Roty

  Moulin Roty to francuska marka starająca się odtworzyć stare zabawki w uwspółcześnionej formie i jakości. Elegancja, dbałość o detale, nostalgiczny baśniowy klimat, stylistyka minionych epok - to najważniejsze cechy Moulin Roty. Marka oferuje szerokie kolekcje zabawek i ozdób dla dzieci od wieku niemowlęcego do 7 roku życia.

 • Mudpuppy

  Mudpuppy to amerykańskie zabawki edukacyjne i artystyczne o nowoczesnym, oryginalnym designie. Marka nagradzana jest za innowacyjność, użyteczność i kreatywność. Jej celem jest zachęcanie dzieci do twórczej aktywności, wspieranie ich rozwoju i stymulowanie wyobraźni.

 • Musmus

  Musmus to polska marka pościeli, piżam i ubranek, która w swojej ofercie ma także tatuaże dla dzieci - zmywalne, przebadane dermatologiczne, utrzymane w nowoczesnej, minimalistycznej stylistyce. Piękny design, wysoka jakość, polska produkcja, ekologia - to najważniejsze zasady, którymi kieruje się marka.

 • Ooly

  Ooly to amerykańska marka produkująca kolorowe zabawki plastyczne dla małych i dużych. Celem Ooly jest rozwijanie kreatywności i zdolności artystycznych oraz stworzenie wywołujących uśmiech narzędzi ułatwiających wyrażanie siebie. Marka wcześniej znana była jako International Arrivals.

Pokazuje 1 - 24 z 33 produktów