Informacje

Nowe produkty

Promocje

Rozwój artystyczny

Rozwój artystyczny dziecka warto wspomagać na wiele sposobów, kształtując w ten sposób jego wrażliwość i zmysł estetyczny. Umożliwienie maluchowi próbowania nowych rzeczy - i znalezienia tych, w których odnajduje się najlepiej i które sprawiają mu najwięcej przyjemności - może być początkiem pasji na całe życie.

W Drugiej Śwince znajdziesz instr...

Rozwój artystyczny dziecka warto wspomagać na wiele sposobów, kształtując w ten sposób jego wrażliwość i zmysł estetyczny. Umożliwienie maluchowi próbowania nowych rzeczy - i znalezienia tych, w których odnajduje się najlepiej i które sprawiają mu najwięcej przyjemności - może być początkiem pasji na całe życie.

W Drugiej Śwince znajdziesz instrumenty muzyczne dla dzieci (dzięki nim rozwija się poczucie rytmu i zmysł słuchu), zabawki kreatywne i plastyczne (do rysowania, malowania, wydrapywania, naklejania, składania, stemplowania), tatuaże dla dzieci, projektory do bajek i teatrzyki dla dzieci (świetnie stymulują wyobraźnię) oraz kalejdoskopy i lupy. Wybieraj spośród zabawek marek Vilac, Djeco, Mudpuppy, Janod, Moulin Roty, Londji, Jabadabado, Plan Toys, Crayon Rocks, Pilch i Ringo.

Więcej

Rozwój artystyczny 175 produkty/produktów.

Podkategorie

 • Zabawki kreatywne,...

  Zabawki kreatywne i plastyczne rozwijają zdolności manualne i zmysł artystyczny dzieci, uczą cierpliwości i są świetnym pomysłem na twórcze spędzenie czasu razem. Pokazują także, że najbardziej cieszy to, co zrobiło się samodzielnie. W Drugiej Śwince znajdziecie m.in. stempelki dla dzieci, origami, naklejki, kalejdoskopy, zestawy plastyczne z brokatem, kredki, tatuaże, zestawy do robienia biżuterii i szablony do rysowania z kolekcji marek Djeco, Janod, Crayon Rocks, Vilac i Moulin Roty.

 • Tatuaże dla dzieci

  Tatuaże dla dzieci to drobiazgi z przymrużeniem oka, będące doskonałą inspiracją dla dziecięcej kreatywności - pozwalają wyszaleć się artystycznie, uczą podkreślania swojego gustu (oraz podejmowania pierwszych samodzielnych decyzji!), budują świadomość własnej odrębności i wyjątkowości. Przede wszystkim jednak ozdabianie rączek tatuażami to wielka frajda, powód do uśmiechu i świetny pocieszyciel!

  Tatuaże dla dzieci są kolorowe i dopasowane stylistyką do gustów maluchów - wśród wielu wzorów każdy znajdzie coś dla siebie (i subtelna miłośniczka różowych jednorożców, i groźny wilk lub wilczyca morska). Wszystkie tatuaże dla dzieci w Drugiej Śwince są przebadane dermatologiczne oraz bezpieczne dla zdrowia i wrażliwej skóry maluchów. Do ich usunięcia wystarczy zwykła woda i mydło.

  W Drugiej Śwince znajdziecie tatuaże dla dzieci marek Djeco i Londji.

 • Instrumenty muzyczne...

  Instrumenty muzyczne dla dzieci to rozwijające zabawki, od najmłodszych lat stymulujące zmysł słuchu, wspomagające rozwój talentów i kultury muzycznej, kształtujące poczucie rytmu. W Drugiej Śwince znajdziecie m.in. drewniane gwizdki i marakasy, pozytywki i katarynki oraz instrumenty takie jak bębenek, tamburyn, cymbałki i dzwoneczki z kolekcji marek Djeco, Vilac, Jabadabado i Plan Toys. Wszystkie pozwalają w pozytywny i produktywny sposób rozładować rozsadzającą maluchy energię!

 • Projektory dla dzieci,...

  Projektory dla dzieci

  Projektor dla dzieci to kreatywna zabawka, która urozmaici opowiadanie bajek na dobranoc, ułatwi "zaganianie dziecka do łóżka" i sprawi, że Wasze wspólne wieczorne chwile będą zupełnie wyjątkowe. To uwspółcześniona, kompaktowa wersja urządzenia, które pamiętamy z własnego dzieciństwa (slajdy lub klisza, chyboczący się obraz na ścianie i do tego misa prażynek). Projektor do bajek jest mały i bardzo prosty w obsłudze - wyposażono go w mechanizm regulujący ostrość (dzięki temu obraz będzie wyraźny i na bliskiej ścianie, i na odległym suficie), baterie oraz zestaw nakładek ze slajdami.

  W Drugiej Śwince znajdziesz kilka rodzajów projektorów dla dzieci marki Moulin Roty: zaczynając od najprostszego, który rzuca na ścianę cienie znanych z bajek postaci, przez bardziej skomplikowane, zawierające po 3 nakładki z kolorowymi opowieściami, aż po zestaw "na wypasie" - kino z biletami, ekranem i aż 5 bajkami. Wśród historii do wyświetlenia każdy znajdzie coś dla siebie: do wyboru są znane bajki (np. Kopciuszek), opowieści o zwierzętach, niezwykłych przygodach i podróżach. Ale obrazki to zaledwie wstęp do opowieści - to czym się staną, zależy przede wszystkim od Waszej wyobraźni!

  Teatrzyki dla dzieci

  Teatrzyk dla dzieci to świetny pomysł na twórcze zajęcie malucha, wspaniale wzbogacające słownictwo, rozwijające wyobraźnię i zdolności artystyczne. W Drugiej Śwince mamy dla Ciebie i Twojego dziecka kilka pomysłów na zabawę w teatr. Może wybierzecie teatrzyk cieni Moulin Roty ze sztywnymi szablonami na drewnianych patyczkach (wystarczy mała lampka i bajkowe postaci ożyją)? A może bardziej przypadnie Wam do gustu teatrzyk kukiełkowy dla dzieci marki Londji, z figurkami zakładanymi na palec i kartonową sceną? Jeśli zaś wolicie sami zostać aktorami, z pewnością przydadzą się Wam okulary szpiegowskie, idealne do wszystkich przedstawień z dreszczykiem.

 • Kalejdoskopy, lupy dla...

  Kalejdoskop dla dzieci

  Prosty drobiazg rozwijający wyobraźnię, uczący cieszenia się z małych rzeczy i dostrzegania piękna w otaczającym nas świecie. Kalejdoskop dla dzieci to zabawka, którą rodzice dzisiejszych maluchów zapewne doskonale pamiętają z własnego dzieciństwa - kolorowe szkiełka robiły wtedy furorę!

  W Drugiej Śwince znajdziesz kilka rodzajów kalejdoskopów dla dzieci - o różnych rozmiarach, kształtach (np. drewniany aparat), materiałach, z których są wykonane (drewno, sztywny karton, metal), a także sposobie działania (magiczne obrazy powstają z przesuwających się koralików lub w wyniku przekształcenia przez soczewkę otaczającej rzeczywistości). Wybieraj spośród kalejdoskopów dla dzieci marek Vilac, Moulin Roty, Londji i Plan Toys.

  Lupa dla dzieci

  Jak rozwinąć w maluchu zainteresowanie przyrodą? Świetnym pomocnikiem będzie lupa dla dzieci - z jej pomocą zdecydowanie wygodniej jest sprawdzić, jak z bliska wyglądają źdźbła trawy i policzyć, ile kropek ma biedronka. W Drugiej Śwince mamy dla Ciebie kolekcję lup dla dzieci szwedzkiej marki Jabadabado. Mała albo duża, z rączką albo na sznurku, a może słoik ze szkłem powiększającym - Ty wybieraj! Wszystkie lupy dla dzieci wykonano z bezpiecznego szkła powiększającego.

 • Eksperymenty dla dzieci
na stronę
Pokazuje 1 - 24 z 175 produktów
Pokazuje 1 - 24 z 175 produktów