Najczęściej kupowane

Informacje

Producenci

Nowe produkty

Promocje

Lista produktów Vilac

Vilac to francuska firma od ponad 100 lat produkująca drewniane zabawki o ponadczasowym wzornictwie z wyraźną nutą retro. Projektowane w sercu francuskiej Jury zabawki Vilac służą kolejnym pokoleniom - wciąż na topie dzięki prostocie, wyrazistym kolorom, pięknej stylistyce i wielkim walorom edukacyjnym.

Vilac to francuska marka od ponad 100 lat produkująca drewniane zabawki o ponadczasowym wzornictwie z wyraźną nutą retro. Projektowane w sercu francuskiej Jury zabawki Vilac służą kolejnym pokoleniom - wciąż na topie dzięki prostocie, wyrazistym kolorom, pięknej stylistyce i wielkim walorom edukacyjnym.


Wśród najbardziej znanych zabawek Vilac znajdują się m.in kolekcja szwedzkiej artystki Ingeli P. Arrhenius (metalowe kalejdoskopy, układanka Akrobaci, katarynki i klocki drewniane), słoń Elmer i retro zabawki ozdobione rysunkami Natalie Lete. Vilac to także instrumenty muzyczne, sortery, wieże z klocków, pchacze, puzzle drewniane, zabawki do ciągnięcia i gry - wspólnym kluczem dla tych zabawek są ich walory edukacyjne, czerpanie z najlepszych tradycji francuskiego wzornictwa i staranne wykonanie, w zgodzie z wszelkimi normami bezpieczeństwa.

Więcej
na stronę
Pokazuje 1 - 24 z 52 produktów
Pokazuje 1 - 24 z 52 produktów