Informacje

Nowe produkty

Promocje

Zabawki dla niemowląt 67 produkty/produktów.

Podkategorie

 • Gryzaki drewniane i...
 • Grzechotki dla dzieci
 • Książeczki...

  Książeczki kontrastowe

  Książeczki kontrastowe dla niemowląt to doskonały pomysł na pierwszą zabawkę dla malucha. Wypełnione czarno-białymi kontrastowymi ilustracjami stymulują wzrok i uczą skupiania uwagi - jest to bardzo ważne, ponieważ po urodzeniu dziecko widzi tylko zarysy przedmiotów oraz kontrastowe zestawienia kolorów (zwłaszcza czerni i bieli). Książeczki kontrastowe projektowane i produkowane są w Polsce, przy użyciu barwników roślinnych. Proste i czytelne obrazki pokryto matową folią ułatwiającą czyszczenie.

  W Drugiej Śwince znajdziesz kilka rodzajów książeczek kontrastowych polskiej marki Papa Mili - do wyboru masz różne rozmiary, sposoby łączenia (książeczka lub karty nawleczone na sznurek) i tematy (owoce i warzywa, przedmioty, kształty oraz zwierzęta).

  Karty do zdjęć

  Karty do zdjęć to oryginalny sposób na uchwycenie najważniejszych chwil z życia Małego Człowieka. Dzięki nim tworzenie pamiątkowych fotografii do rodzinnego albumu będzie przyjemne i bardzo proste, a efekty - zasługujące na wielkie "wow!".

  W Drugiej Śwince znajdziesz kilka rodzajów kart do zdjęć: ze śmiesznymi napisami i takie, które upamiętniają pierwsze miesiące życia malucha i towarzyszące im sukcesy. Wybieraj spośród czarno-białych kart Kidzy oraz kolorowych, baśniowo ilustrowanych kart Momencik.

 • Maskotki,...

  Maskotki, przytulaczki i lalki to zabawki doskonałe do miętoszenia, ściskania i... kochania. Zabawa nimi rozwija wyobraźnię dziecka, koi je w smutnych chwilach i pozwala odważniej stawić czoła przeciwnościom (takim jak wizyta u lekarza czy samodzielnie przespana noc). W Drugiej Śwince znajdziecie maskotki, przytulaczki i lalki marek Moulin Roty i Les Deglingos. Wszystkie mięciutkie, wprost stworzone na najlepszych przyjaciół dla maluchów!

na stronę
Pokazuje 1 - 24 z 67 produktów
Pokazuje 1 - 24 z 67 produktów