Druga Świnka

Nasze zabawki

Zabawki w Drugiej Śwince są w większości drewniane. Wykonano je z poszanowaniem środowiska i dbałością o każdy szczegół – tak, aby były bezpieczne dla dzieci. Znajdziecie u nas zabawki edukacyjne, wpływające na wszechstronny rozwój maluchów i pozwalające rozkwitnąć ich talentom. Staramy się także, aby były to rzeczy piękne!!

Na wirtualnych półkach Drugiej Świnki czekają na Was m.in.:

  • Pchacze i zabawki do ciągnięcia
  • Puzzle: tradycyjne, magnetyczne i drewniane
  • Piramidy i wieże z klocków
  • Instrumenty muzyczne dla dzieci
  • Jeździki i rowerki biegowe
  • Sortery, przebijanki i pętle edukacyjne
  • Zabawki kreatywne, plastyczne
  • Klocki

Poznajmy się!

cms-img

Druga Świnka to my, Magda i Dorota.

Mamy wielką nadzieję, że poczujecie się u nas jak w domu - w końcu to dla Was staramy się, aby rzeczy, które znajdziecie w Drugiej Śwince zawsze były mądre, ładne i dobrej jakości (nie uwierzycie, jak często rozpakowywaniu kartonów z zabawkami towarzyszą okrzyki "Wow! Chciałabym znów mieć 5 lat!" albo "To zabieram dla siebie!". I tylko posyłamy sobie nawzajem strofująco-rozbawione spojrzenia...).

Jeśli chcecie poznać nas lepiej, zaglądajcie na świnkowego Facebooka i Instagram - gdzieś spomiędzy zabawek wychylają się skrawki naszego życia. Będzie nam bardzo miło jeśli do nas napiszecie - z pytaniami, uwagami, albo po prostu po to, żeby powiedzieć "cześć"!

Dlaczego Druga Świnka?

A co się stało z pierwszą? Już wyjaśniamy! Pamiętacie tę bajkę?

Dawno, dawno temu żyły trzy małe wesołe świnki. Każda z nich wybudowała dla siebie domek – pierwsza ze słomy, druga z drewna, a trzecia ceglany. Pewnego dnia w okolicy pojawił się zły wilk. Stanął przed słomianą chatką i chuchnął tak mocno, ze budynek się rozsypał. Świnka schroniła się w drewnianym domku sąsiadki, ale i tutaj solidne dmuchniecie wystarczyło, żeby go zburzyć. Na szczęście świnkom znów udało się uciec – tym razem do ceglanej chatki, z która wilk nie zdołał już sobie poradzić.

Chociaż to trzecia świnka okazała się najbardziej pracowita i zapobiegliwa (wspaniale mieć takich przyjaciół!) – my przybijamy piątkę Drugiej Śwince. Tej od domku z drewna. Bo właśnie drewniane zabawki uważamy za najpiękniejsze na świecie.