Informacje

Nowe produkty

Promocje

Książeczki kontrastowe, karty do zdjęć

Książeczki kontrastowe

Książeczki kontrastowe dla niemowląt to doskonały pomysł na pierwszą zabawkę dla malucha. Wypełnione czarno-białymi kontrastowymi ilustracjami stymulują wzrok i uczą skupiania uwagi - jest to bardzo ważne, ponieważ po urodzeniu dziecko widzi tylko zarysy przedmiotów oraz kontrastowe zestawienia kolorów (zwłaszcza czerni i ...

Książeczki kontrastowe

Książeczki kontrastowe dla niemowląt to doskonały pomysł na pierwszą zabawkę dla malucha. Wypełnione czarno-białymi kontrastowymi ilustracjami stymulują wzrok i uczą skupiania uwagi - jest to bardzo ważne, ponieważ po urodzeniu dziecko widzi tylko zarysy przedmiotów oraz kontrastowe zestawienia kolorów (zwłaszcza czerni i bieli). Książeczki kontrastowe projektowane i produkowane są w Polsce, przy użyciu barwników roślinnych. Proste i czytelne obrazki pokryto matową folią ułatwiającą czyszczenie.

W Drugiej Śwince znajdziesz kilka rodzajów książeczek kontrastowych polskiej marki Papa Mili - do wyboru masz różne rozmiary, sposoby łączenia (książeczka lub karty nawleczone na sznurek) i tematy (owoce i warzywa, przedmioty, kształty oraz zwierzęta).

Karty do zdjęć

Karty do zdjęć to oryginalny sposób na uchwycenie najważniejszych chwil z życia Małego Człowieka. Dzięki nim tworzenie pamiątkowych fotografii do rodzinnego albumu będzie przyjemne i bardzo proste, a efekty - zasługujące na wielkie "wow!".

W Drugiej Śwince znajdziesz kilka rodzajów kart do zdjęć: ze śmiesznymi napisami i takie, które upamiętniają pierwsze miesiące życia malucha i towarzyszące im sukcesy. Wybieraj spośród czarno-białych kart Kidzy oraz kolorowych, baśniowo ilustrowanych kart Momencik.

Więcej

Książeczki kontrastowe, karty do zdjęć 13 produkty/produktów.

Pokazuje 1 - 13 z 13 produktów
Pokazuje 1 - 13 z 13 produktów