Informacje

Nowe produkty

Promocje

Projektory dla dzieci, teatrzyki dla dzieci

Projektory dla dzieci

Projektor dla dzieci to kreatywna zabawka, która urozmaici opowiadanie bajek na dobranoc, ułatwi "zaganianie dziecka do łóżka" i sprawi, że Wasze wspólne wieczorne chwile będą zupełnie wyjątkowe. To uwspółcześniona, kompaktowa wersja urządzenia, które pamiętamy z własnego dzieciństwa (slajdy lub klisza, chyboczący się obraz...

Projektory dla dzieci

Projektor dla dzieci to kreatywna zabawka, która urozmaici opowiadanie bajek na dobranoc, ułatwi "zaganianie dziecka do łóżka" i sprawi, że Wasze wspólne wieczorne chwile będą zupełnie wyjątkowe. To uwspółcześniona, kompaktowa wersja urządzenia, które pamiętamy z własnego dzieciństwa (slajdy lub klisza, chyboczący się obraz na ścianie i do tego misa prażynek). Projektor do bajek jest mały i bardzo prosty w obsłudze - wyposażono go w mechanizm regulujący ostrość (dzięki temu obraz będzie wyraźny i na bliskiej ścianie, i na odległym suficie), baterie oraz zestaw nakładek ze slajdami.

W Drugiej Śwince znajdziesz kilka rodzajów projektorów dla dzieci marki Moulin Roty: zaczynając od najprostszego, który rzuca na ścianę cienie znanych z bajek postaci, przez bardziej skomplikowane, zawierające po 3 nakładki z kolorowymi opowieściami, aż po zestaw "na wypasie" - kino z biletami, ekranem i aż 5 bajkami. Wśród historii do wyświetlenia każdy znajdzie coś dla siebie: do wyboru są znane bajki (np. Kopciuszek), opowieści o zwierzętach, niezwykłych przygodach i podróżach. Ale obrazki to zaledwie wstęp do opowieści - to czym się staną, zależy przede wszystkim od Waszej wyobraźni!

Teatrzyki dla dzieci

Teatrzyk dla dzieci to świetny pomysł na twórcze zajęcie malucha, wspaniale wzbogacające słownictwo, rozwijające wyobraźnię i zdolności artystyczne. W Drugiej Śwince mamy dla Ciebie i Twojego dziecka kilka pomysłów na zabawę w teatr. Może wybierzecie teatrzyk cieni Moulin Roty ze sztywnymi szablonami na drewnianych patyczkach (wystarczy mała lampka i bajkowe postaci ożyją)? A może bardziej przypadnie Wam do gustu teatrzyk kukiełkowy dla dzieci marki Londji, z figurkami zakładanymi na palec i kartonową sceną? Jeśli zaś wolicie sami zostać aktorami, z pewnością przydadzą się Wam okulary szpiegowskie, idealne do wszystkich przedstawień z dreszczykiem.

Więcej

Projektory dla dzieci, teatrzyki dla dzieci 17 produkty/produktów.

Pokazuje 1 - 17 z 17 produktów
Pokazuje 1 - 17 z 17 produktów